Ознаки, що вказують на вигоряння - Новини Ю

Ознаки, що вказують на вигоряння

26.01.2023   00:11    35


Фахівці у сфері психічного здоров’я оцінюють вигоряння як різновид виробничого стресу, що викликає стан фізичного чи емоційного виснаження.

Проблеми на роботі, стрес, соціальний тиск, тривога, певні риси характеру та невдале сімейне життя – все це може сприяти виникненню такого стану як вигоряння. За даними The Health Site, ознаками, які вказують на його появу, можуть бути такі стани.

Останні новини:  Гуляш зі свинини. Як приготувати смачно

Порушення сну. Нездатність добре виспатися чи безсоння через стресу на роботі, бо сімейних негараздів, а також нічний годинник неспання, який людина витрачає на роботу, може говорити про вигоряння.

Зміна харчових навичок. Якщо ви їсте менше звичайного або пропускаєте їжу, не усвідомлюючи цього, швидше за все, ви відчуваєте стрес.

Відсутність енергії. У стані вигоряння людина почувається фізично і морально виснаженою, навіть якщо добре спить. Особливо важким стає підйом із ліжка вранці.

Останні новини:  Догляд за тюльпанами після зими: що зробити, щоб вони цвіли пишніше та довше

Погана концентрація. Забувати щось або плутатися іноді нормально, але якщо виконання звичних завдань починає забирати більше часу або стає все важче виконувати їх, можливо, це відбувається через вигоряння.
Дратівливість. Спочатку вигоряння набуває форми деякої напруженості і дратівливості, але згодом стан емоційного негативізима стає дедалі сильнішим і стійкішим. Ви можете навіть не знати, на що ви злитесь, просто тому, що перебуваєте в постійному стані роздратування та невдоволення.

Останні новини:  Вчені розповіли, як правильно гладити кішок


ukrhealth.net