Маск вважає китайських виробників електромобілів найбільшими суперниками Tesla - Новини Ю

Маск вважає китайських виробників електромобілів найбільшими суперниками Tesla

27.01.2023   23:21    45

Під час розмови про прибутки Tesla за четвертий квартал Маск сказав, що китайські робітники працювали найрозумніше та найважче з усіх, а Китай є найбільшим конкурентом Tesla.

Вчора, під час телефонної зустрічі Tesla Q4 Earnings, інвестори та співробітники Tesla були в захваті, оскільки Tesla повідомила про рекордні продажі за 2022 рік. Багатонаціональна автомобільна компанія та компанія з чистої енергії є другим за величиною продавцем електромобілів (EV) у світі, одразу після китайської BYD. .


Tesla має давні відносини з Китаєм , оскільки ця країна є другим за величиною ринком електромобілів після США. Giga Shanghai, також відома як Gigafactory 3, була першою закордонною фабрикою Tesla, побудованою для остаточного складання Model 3 і Model Y.

Китай є найбільшим ринком електромобілів у світі з прогнозованим доходом у 190,40 мільярда доларів у 2023 році. Країна повідомила про зростання продажів електромобілів на 113% , що є приголомшливою цифрою порівняно з Північною Америкою та Європою. Минулого року китайський BYD випередив Tesla і став першим у світі продажем електромобілів. Отже, очевидно, що Tesla буде стежити за Китаєм та його зростаючим ринком електромобілів.

Останні новини:  Автовиробники відчувають дефіцит комплектуючих через війну в Україні
Під час розмови про прибутки за четвертий квартал Маск особисто визнав, що китайські виробники електромобілів є найбільшими конкурентами Tesla на ринку електромобілів. Крім того, він додав, що китайські працівники працюють найрозумніші та найважчі з усіх, і тому їхні компанії мають перевагу над іншими.

Маск не став виділяти якусь конкретну китайську компанію, але сказав, що Китай, швидше за все, буде другим після Tesla. Крім того, він сказав, що команда Tesla China перемагає, оскільки вони можуть залучити найкращих талантів у країні.

Згідно зі звітом Reuters, керівника Tesla China Тома Чжу нещодавно перевели до США, щоб керувати заводами та бізнесом у Північній Америці. Цей крок свідчить про те, що Маск дійсно цінує талант і трудову етику китайців.

Tesla оголосила фінансові показники за 4 квартал 2022 року

У 2022 році Tesla зафіксувала найвищі доходи та продажі за всю свою історію. Компанія продала 1,31 мільйона електромобілів, відзначивши рекордне зростання на 40% порівняно з минулим роком, навіть попри те, що вона не досягла запланованих 1,4 мільйона постачання. Згідно зі звітом про прибутки за четвертий квартал, компанія отримала 24,32 мільярда доларів доходу та прибуток у розмірі 3,7 мільярда доларів, що на 59% більше, ніж у 4 кварталі 2021 року.

Прибуток на акцію (EPS) компанії становив 1,19 долара, що було вище, ніж оцінка Refinitiv у 1,13 долара. Компанія також перевищила оцінку прибутку за четвертий квартал у 24,16 мільярда доларів. Refinitiv Estimate — це стандарт, який використовується у фінансовій галузі для розширеної аналітики та порівнянь. Перевищення прогнозованої оцінки порадувало інвесторів.

Останні новини:  Стало відомо, який штраф почнуть платити водії за непристебнутий ремінь безпеки
Чистий прибуток Tesla за 2022 рік склав 14,1 мільярда доларів, демонструючи колосальне зростання порівняно з 5,5 мільярда доларів у 2021 році. Маск подякував своїм співробітникам за їхню наполегливу роботу, оскільки 2022 рік був неймовірно складним через падіння попиту, вимушені блокування та зростання інтересу. тарифи, проблеми з доставкою тощо.

Останні новини:  Lamborghini представила новий суперкар потужністю 1015 к.с. (Фото)

Маск сказав, що в січні компанія отримала найсильніші замовлення з початку року, ніж будь-коли в історії компанії, і зараз вони отримують замовлення майже вдвічі швидше, ніж виробництво.

Зниження ціни Tesla було розумним кроком

Компанія Tesla Inc., яка почала роботу з EV Roadster (зараз знятий з виробництва), продає чотири різні електромобілі під назвами Model S, Model X, Model 3 і Model Y, а також Tesla Semi Electric Truck. За останні роки середня ціна продажу автомобілів Tesla знизилася, що викликало незадоволення інвесторів. Минулого року компанія знизила ціни на 20% , щоб стимулювати загальний попит на електромобілі, а також щоб моделі 3 і Model Y підпадали під дію Закону про зниження інфляції. Після зниження ціни електромобілі можуть претендувати на федеральний податковий кредит у розмірі 7500 доларів США, наданий електричним седанам.

Маск сказав, що багато людей хотіли купити автомобілі Tesla, але не вважали їх доступними. Знижуючи ціну, він хоче, щоб набагато більше людей могли купувати його електромобілі.


nnews.com.ua