Фахівці назвали фактори, що прискорюють старіння - Новини Ю

Фахівці назвали фактори, що прискорюють старіння

24.01.2023   19:41    2

Старіння характеризується поступовою втратою організмом фізіологічної цілісності, що веде до порушень його функцій та збільшення ризику смерті.

Це погіршення є головним фактором ризику основних патологій людини, включаючи рак, діабет, серцево-судинні та нейродегенеративні захворювання. Є багато факторів, які впливають на вашу зовнішність. Також є причини, через які старіння організму настає дещо швидше.


Експерти назвали 7 факторів, які пришвидшують цей процес. Стрес Висока нервова напруга може знизити імунітет, збільшити ризик серцевих хвороб, а також почуватися нещасними. До того ж стрес здатний спричинити передчасне старіння організму. Тому частіше відпочивайте і не звертайте на деякі речі уваги, вони не заслуговують на ваші нерви.

Якщо ви споживатимете не більше келиха на день, звичайно. Також важливо виключити інші шкідливі звички, наприклад куріння.

  • Низька фізична активність

Навіть невелика активність щодня може зменшити ймовірність розвитку ожиріння, стресу, хвороби Альцгеймера, і навіть передчасної старості.

  • Занадто жирна їжа

Жирна їжа підвищує рівень холестерину та веде до хвороб серцево-судинної системи. Дотримуйтесь правильного харчування, що не заробить «пенсію» раніше за термін.

  • Неправильний режим сну

Нестачу сну пов’язують із ожирінням, діабетом, високим тиском проблемами з пам’яттю.
Зайва вага не тільки збільшує ризик виникнення серцевих захворювань, діабету і раку, а й викликає передчасне старіння.

  • Вживання великої кількості цукру

Фахівці рекомендують вживати не більше 12 чайних ложок доданого цукру в день при дієті на 2,200 калорій.


glamour.kyiv.ua