Донька телеведучого Олександра Педана показала свою кімнату у гуртожитку - Новини Ю

Донька телеведучого Олександра Педана показала свою кімнату у гуртожитку

24.01.2023   16:50    4

Валерія також розповіла про своє студентське життя.

Через повномасштабне вторгнення тисячам українських абітурієнтів довелося нелегко. Замість того, щоб зосередитися на ЗНО, підлітки були змушені хвилюватися через ракетні обстріли та адаптуватися до змін у вступній кампанії. Незважаючи на все, цьогорічні випускники гідно пройшли цей етап і сьогодні є гордими першокурсниками українських та іноземних університетів.


Серед них і Валерія, дочка телеведучого та громадського діяча Олександра Педана . Дівчина навчається за спеціальністю “Соціологія” в Українському Католицькому Університеті Львова.

“До повномасштабної війни ми з татом їздили Україною зі зйомками проекту “УніверCheck”. Задум був такий – знімаємо проект і одночасно шукаємо мені універ. Тоді ми були у Львові, але більш ґрунтовно розглядали “Львівську Політехніку”, хоча УКУ та інші виші також згадували. Тоді я і задумалася над тим, щоб переїхати до Львова на навчання”, – каже Валерія.

Вчитися важко, зізнається дівчина, але цікаво. Однак, як і кожному студенту, більше їй подобається проводити час із одногрупниками та сусідками по кімнаті. Жити Валерія вирішила у колегіумі – таку назву гуртожитків Українського Католицького Університету. І разом із нею в кімнаті ще дві дівчини.
“УКУ створює всі умови, щоб студенти спілкувалися між собою. На дверях кімнат є наклейки з твоїм ім’ям та рідним містом, щоб інші студенти швидше запам’ятали тебе. На території універу є також чимало локацій, де можна навчатися разом. Є трапезна, де ми їмо. із друзями разом. Для студентів, до речі, діє 50-відсоткова знижка. Тому необхідності готувати немає, хіба що є бажання”, – розповідає Валерія.
Детальніше про своє студентське життя дівчина розповіла у першому випуску другого сезону “УніверCheck”. Разом із батьком та командою проект вирішили продовжити, щоб познайомити із ще більшою кількістю українських вишів.

“У другому сезоні ми ухвалили рішення акцентуватися також на професіях, щоб молодь спочатку вирішувала, ким хоче працювати, і під це бажання підбирала університет. Ми сходили в гості до топових українських компаній, працівники яких розповіли, чим займаються, які кар’єрні перспективи, заробітні плати Таким чином, ми хочемо мотивувати молодь залишатися, чинити в Україні та будувати кар’єру тут», — пояснює Олександр Педан.

У першому випуску “УніверCheck 2. Професії” детальніше розглянули спеціальності соціолога, на якого навчається дочка телеведучого, а також професію маркетолога.