День ручного письма (День почерку) - 23 січня 2019 року - Новини Ю

День ручного письма (День почерку) – 23 січня 2019 року

24.01.2023   12:29    4

Це свято було засноване, щоб нагадувати людству про таке унікальне явище, як ручну писемність.

23 січня — Свято «День ручного письма» або «День почерку» в 2019 році відзначається 23 січня, цієї середи, інформує Ukr.Media.

Комп’ютери стають все популярнішими, люди постійно користуються електронною поштою, різноманітними месенджерами. Тому сучасна людина рідше використовує ручки, олівці, звичайний папір для вираження думок. Не виключено, що через якийсь час ми просто забудемо, як писати листівки, листи від руки.


Історія

Щорічно у всьому світі прийнято відзначати День почерку, який також називається Днем ручного письма. Це свято було засноване, щоб нагадувати людству про таке унікальне явище, як ручну писемність. Люди повинні розуміти, що почерк кожної людини є по-справжньому неповторним.

Ініціатором свята виступила Асоціація виробників пишучих інструментів. Асоціацією був проголошений день, коли він почав святкуватися, а саме 23-го січня. Цікаво, що саме в цей день, в 1737 році з’явився на світ відомий американський діяч Джон Хенкок, який розписався першим на Декларації Незалежності.
Мистецтво ручного письма активно розвивалося протягом багатьох тисяч років. Багато мислителів намагалися зрозуміти, як пов’язаний характер з тим, як саме людина викладає думки на папері. Власні судження з цього приводу висловлювалися Аристотелем, багатьма італійськими діячами Відродження.

Сьогодні вчені кажуть про сім ключових характеристик почерку, які можна використовувати для створення портрета людини. Мова йде про: розмір букв, нахил, форму, напрямок, силу натиску на пишучий інструмент, характер написання слів, загальна оцінка почерку.

Почерк — важливе знаряддя, яке використовують сучасні криміналісти. Фахівцям, які займаються науковою експертизою, повинно бути відомо про різноманітні стилі написання. Зрозуміло, вони витрачають багато часу на вивчення всіх характеристик почерку для точного визначення особистості людини, яка писала документ.
Традиції

У цей день (National Handwriting Day) пропонується така цікава акція: люди по всьому світу відкладають свої технологічні пристрої, щоб написати власноруч листи друзям, родичам.

Пам’ятайте про те, що стандартне текстове повідомлення у телефоні може просто забутися, загубитися, проігноруватися. При цьому паперовий документ, написаний унікальним, тільки вам характерним почерком, залишиться у близької людини як добра пам’ять!


news-xl.net