Чоловік перерив весь сміттєвоз, щоб знайти золоті прикраси своєї дружини - Новини Ю

Чоловік перерив весь сміттєвоз, щоб знайти золоті прикраси своєї дружини

27.01.2023   19:33    132

В австралійському штаті Вікторія, чоловік повернувшись з відпустки, виявив, що вдома в холодильнику зіпсувалися всі продукти. Всі непридатні харчі він помістив до мішка відніс на смітник.  А коли сміттєвоз вже поїхав чоловік згадав, що зберігав у морозильній камері холодильника пакунок із золотими прикрасами своєї дружини, що вартували кілька тисяч доларів.

Останні новини:  Зганьбилася на всю Бразилію. Істерична росіянка напала на таксиста, який заборонив їй курити у машині — відео

Про незвичайний випадок повідомляє ABC.

Щоб врятувати ситуацію австралієць звернувся за допомогою до свого однокласника, який працював у муніципалітеті. Відтак, той допоміг зв’язався з підрядником із вивезення сміття. На щастя, сміттєвоз, де були золоті прикраси, ще не встигли спорожнити. Тож вантажівку розвантажили на складі муніципалітету і почали шукати втрачені прикраси.

Останні новини:  Емоції по-фінськи: міністр оборони показав, як відсвяткував завершення тяганини зі вступом в НАТО
Стало відомо, що вантажівка завантажила близько 500 баків сміття, тобто, це від шести до восьми тонн відходів. Коло пошуків вдалося звузити за типом мішків для сміття, які використовував чоловік. А ще орієнтувалися за часом, коли  австралієць виніс сміття.

Попри мізерні шанси  знайти прикраси, чоловік зміг впізнати своє сміття. Тож мішок зі сміття знайшовся, а в ньому – мішечок із золотом.

«Того дня було дуже спекотно, тому це додало радості від того, що ми знайшли його так швидко», – повідомила представниця компанії, яка займається вивезенням сміття.