Чим корисно для здоров'я їсти вівсянку щоранку - Новини Ю

Чим корисно для здоров’я їсти вівсянку щоранку

24.01.2023   23:00    3
Чим корисно для здоров'я їсти вівсянку щоранку

Вівсянка на сніданок – дуже корисна. Але чи це правда, чи черговий міф, щоб на поличках супермаркетів усі, хто дбає про фігуру, розбирав вівсяні пластівці? Є речі, які варто спростовувати, а є те, що треба аргументувати.


Подробиці

Вівсянка для здоров’я людей – не перебільшується в рекламних роликах. Однак треба забувати, що мова саме про вівсяну кашу, яку треба варити та споживати з якісним маслом та сухофруктами чи овочевим салатом.

Натомість пластівці швидкого запарювання, що мають у складі цукор, сухе молоко, ароматизатори та інші добавки не лише не є корисними, а й навіть шкідливими. Це швидкі вуглеводи, після яких хочеться з’їсти слона.

Якісна вівсяна каша багата клітковиною і білком (20% денної норми). Вона на довго дає відчуття ситості. Завдяки «повільним» вуглеводам, вівсяна каша регулює рівень цукру в крові, що запобігає розвитку цукрового діабету. Крім того, сприяє покращенню роботи кишківника, оскільки містить клітковину. Завдяки крохмалю, крупа обволікає стінки шлунка, що позитивно впливає на здоров’я та роботу органу. Вівсяна крупа виводить з організму токсини та холестерин.

prostoway.com