Бос команди Mercedes Ф1 продає свій Ferrari F40 - Новини Ю

Бос команди Mercedes Ф1 продає свій Ferrari F40

24.01.2023   22:40    3
Керівник команди Mercedes у Формулі 1 Тото Вольфф продає свій Ferrari F40 після повного ремонту та в ідеальному стані.

Цей конкретний Ferrari F40 був одним із 27 нових, проданих в Іспанії, та одним із 1315, вироблених у всьому світі. Він виставлений на продаж через салон Tom Hartley Jnr після повного ремонту Autofficina Bonini Carlo S.R.L, офіційного продавця Ferrari і відомого реставратора класики. 


Автомобіль продаватиметься з важливою червоною книгою Ferrari Classiche, яка підтверджує ідентичність моделі. У нього залишилися оригінальні шасі, кузов, двигун і коробка передач. На сайті продавця зазначено, що ціна буде доступна під час подачі заявки, але, ймовірно, автомобіль продаватиметься значно вище мільйона доларів. Це один із найкращих прикладів й має лише 5536 км на одометрі. 

Вольфф — відомий любитель автомобілів і колекціонер, у 2021 році він продав кілька культових автомобілів. 
Ferrari F40

Востаннє, коли Вольфф очищав свій гараж, він продав Mercedes-Benz AMG SL 65 Black Series, Ferrari Enzo та Ferrari LaFerrari Aperta. Той факт, що Вольффу дозволили замовити його LaFerrari Aperta прямо з заводу, показовий. Ця машина була продана лише за запрошеннями, і Ferrari обрала лише 210 своїх найшановніших клієнтів. 
Чому Вольфф продає всі ці улюблені автомобілі? Коли він продавав машини в 2021 році, він сказав: «Я більше не можу їздити на машинах. У мене не вистачає часу… Крім того, це не виглядатиме особливо добре, якщо я їздитиму навколо з Ferrari, хоча [вони] фантастичний бренд». 

Також зрозуміло, що час Вольффа обмежений, ніж будь-коли раніше, адже на сезон 2023 року заплановано 23 гонки Формули 1. 

Зараз він проводить більшу частину свого часу в дорозі на роботу в приватному літаку, але раніше він зізнався, що їздить на електричних Mercedes та особисто водить седан EQS у вільний час. 

Ferrari F40

Кілька років тому були чутки, що Вольфф міг перейти до Ferrari (можливо, й тому й з’явилась LaFerrari Aperta), але тепер однозначно зрозуміло, що Тото це рушійна сила Mercedes-AMG F1. 

Вольфф є не тільки генеральним директором команди Mercedes-AMG Petronas Formula 1, але й володіє 33% акцій команди. Він також активно інвестує у різні проекти та технологічні компанії і наразі володіє 14,5 мільйонами акцій Aston Martin, що становить приблизно 0,85%. 

До речі, раніше чотириразовий чемпіон Формули 1 Себастьян Феттель продав вісім автомобілів зі своєї вражаючої колекції, а до цього колишній гонщик Ф1 Жан Алезі вирішив продати Ferrari F40 заради продовження кар’єри сина у перегонах.


motorcar.com.ua