Батальйон "Скала" показав роботу САУ 2С7 "Піон" біля Бахмута (відео) - Новини Ю

Батальйон “Скала” показав роботу САУ 2С7 “Піон” біля Бахмута (відео)

27.01.2023   19:12    87

Бійці батальйону розвідки “Скала” Сухопутних військ Збройних Сил України показали, як працюють по ворожих позиціях біля Бахмута. У якості “заспокійливого” наші захисники використали артилерійські установки “Піон”.

Відео знищення російських загарбників з’явилося на сторінці батальйону у Фейсбуці. Ліквідація відбулася у південно-східній частині Бахмута.


“Піхота доповіла, що окупанти закріпилися в будівлях у південно-східній частині Бахмута. На нас вийшли “продавці піонів” та попросили відкорегувати траєкторію польоту букетів до ворога. Бахмут – це Україна”, – додали українські захисники в описі до цих кадрів.

Останні новини:  Повітряні сили показали знищення Shahed-136 ракетами та мобільними групами — відео
Довідково: САУ 2С7 “Піон” 203 – це самохідна артилерійська установка, призначена для знищення окремих особливо важливих об’єктів та руйнування фортифікаційних споруд. Ці установки броньовані. Ними керують  командир установки, наводчик та механік-водій.
Основне озброєння САУ – 203-мм гармата 2А44, що має масу 14,6 т. Вона розташована в кормовій частини установки відкрито. Приводи наведення знаряддя – електрогідравлічні і механічні, пише Мілітарний.

Останні новини:  На в’їзді до Києва затримали священника УПЦ МП – п’яного та без прав (ВІДЕО)

Боєкомплект установки становить 40 пострілів роздільного заряджання. 4 з них становлять недоторканний запас

У 1985 році установка була модернізована та отримала назву 2С7М (“Піон-М”). У ході модернізації була підвищена скорострільність з 1,5 до 2,5 пострілів за хвилину, збільшений боєкомплект тощо.