6 шкідливих звичок у прибиранні, про які повинен знати кожен - Новини Ю

6 шкідливих звичок у прибиранні, про які повинен знати кожен

24.01.2023   20:00    4

Прибирання завдає більшості людей чимало клопоту. Оскільки процес прибирання не подобається, багато хто його намагається спрощувати або ігнорують певні предмети. Тому варто розібрати кілька негативних навичок у прибиранні.

ІГНОРУВАННЯ ПРОБЛЕМ ІЗ САНТЕХНІКОЮ

Можна згадати кілька дрібних проблем:


  1. Капає кран.
  2. Кран туго відкривається.
  3. Унітаз погано змиває.
  4. Постійно забивається раковина.

Багато людей вважають за краще ігнорувати дрібні проблеми, вважаючи їх незначними. А як же наслідки?

Якщо кран почав капати, це може призвести до затоплення сусідів. А якщо постійно накопичується волога або з’являються дрібні потоки, згодом почне з’являтися пліснява. Дрібні проблеми можуть стати серйозними, тому ігнорування неприпустимо.

НЕ ПРИДІЛЯТИ УВАГИ ВЕНТИЛЯЦІЇ

Вентиляції у квартирах постійно засмічуються. Сюди можна зарахувати: витяжку на кухні, грати у ванній кімнаті. Мало хто розуміє, що у вентиляції постійно накопичується пил та інші забруднення.
Відмовляючись від прибирання системи вентиляції, згодом якість повітря починає погіршуватися. Підсумок: почнуть виникати проблеми з дихальною системою та виявлятися різні алергічні реакції. Систему вентиляції необхідно упорядковувати один раз на місяць.

ІГНОРУВАТИ ПРИХОВАНІ МІСЦЯ

Можна згадати кілька проблемних місць:

  • Простір за радіаторами опалення.
  • Шафа під мийкою, де накопичується волога та сміття.
  • Холодильник.
  • Простір під ліжками.

Навіть у найкращої господині завжди залишаються місця в будинку, яким вона приділяє мінімум своєї уваги. Звичайно, ніхто не каже, що прибирання має бути регулярним. Однак зрідка слід заглядати в найнесподіваніші місця, позбавляючись від бруду та інших забруднень.

КОНТРОЛЬ ПОБУТОВИХ ПРИЛАДІВ

Сучасні побутові прилади оснащені складною електронікою, на яку слід звертати увагу.
Простий приклад: під пральною машинкою може накопичуватися волога. Згодом підвищена вологість може спровокувати корозію проводів та елементів керування, що призведе до поломок.

Також є фільтри та системи зливу, які потребують обслуговування. Сучасна побутова техніка здорово спрощує життя, проте за її станом та працездатністю варто завжди стежити. А щоб виконувати всі необхідні дії з обслуговування, є сенс ознайомитись із рекомендаціями від виробника.

НЕ ЗАКІНЧУВАТИ ПРИБИРАННЯ

Є поширена ситуація: прибирання починається і різко закінчується з певних причин. А який сенс його починати?

Якщо немає можливості відразу закінчити прибирання у певній зоні, її краще зовсім не починати. А якщо реально немає часу підтримувати ідеальний порядок у будинку, завжди можна виділити певні зони та поступово прибирати їх.

ВИКОРИСТОВУВАТИ НЕВІДПОВІДНІ ЗАСОБИ ДЛЯ ЧИЩЕННЯ

Сучасні засоби для чищення здорово спрощують життя. А хто читає інструкцію перед застосуванням? Як показує практика, господині собі виділяють один засіб і починають використовувати його для всіх поверхонь. Це помилка, адже кожен засіб для чищення повинен застосовуватися тільки для певних поверхонь.

Простий приклад: засоби на основі спирту та інша потужна хімія чудово допомагає у ванній кімнаті, проте якщо її використовувати для дерева чи пластику, можуть виявитися серйозні пошкодження.