Японці представили нове покоління мінівену Nissan Serena - Новини Ю

Японці представили нове покоління мінівену Nissan Serena

02.12.2022   12:09    8

Представлено шосте покоління моделі Nissan Serena, дуже популярної серед любителів «праворульних» автомобілів.

Технічно нова «Серена» — це глибока модернізація мінівену попереднього покоління, яке випускалося з 2016 року. Платформа колишня, але дизайн кузова абсолютно новий – зі світлодіодними фарами, візуально об’єднаними з радіаторною решіткою.

Незвичайне рішення – двосекційні двері багажника. У стиснених умовах можна підняти тільки верхню частину, що об’єднує і заднє скло і масивну рамку.


Інтер’єр оформлений у традиційному для сучасних машин стилі — з двома екранами на передній панелі. Як і раніше, базова Serena має три ряди сидінь та вісім місць. За доплату – семимісний салон із роздільними кріслами на другому ряду.

Для мінівена запропонують два силові агрегати. Перший – дволітровий бензиновий мотор потужністю 150 к. с. з варіатором, така «Серена» може бути як передньопривідною, так і повнопривідною.
Більш просунута версія – гібрид Nissan Serena e-Power. Тут встановлений електродвигун, що розвиває 163 к. с., а бензиновий двигун об’ємом 1,4 літра працює тільки як генератор, що виробляє електроенергію.

На японському ринку продажі нової «Серени» розпочнуться взимку. Ціна – від 2 млн 770 тисяч єн.


Аmpercar.com