Як зробити ефективний інкубатор для розсади, щоб вона краще росла - Новини Ю

Як зробити ефективний інкубатор для розсади, щоб вона краще росла

10.12.2022   21:34    2
Коробка для фольги

Вирощування молодих рослин потребує особливої уваги. На цьому етапі формується коренева система, закладається сила та імунітет для подальшого здорового розвитку. Переважно насіння сіють в стаканчики та виставляють на підвіконня.


Пропонуємо вам створити більш функціональний інкубатор, який допоможе рослинам отримати максимально комфортні умови для розвитку.

З чого зробити інкубатор

Найперше знадобиться фольга. Саме вона буде допомагати акумулювати необхідне тепло та світло для розсади. Також знадобиться коробка від взуття. І, звичайно, ґрунт та насіння.

Як зробити інкубатор

Вистеліть коробку фольгою. Блискуча сторона має бути назовні. Зробіть відступ із запасом, тобто фольга має виходити за краї коробки на 5 см. Проткніть в декількох місцях для дренажу.

Тепер коробка готова до заповнення ґрунтом. Трохи більше половини коробки має вийти. Коли насіння буде висіяне, умови для зростання будуть комфортні. Чому? По-перше, фольга буде вбирати тепло. По-друге, воно буде прогрівати ґрунт. По-третє, блискуча сторона фольги буде відбивати світло, яке і потрібно молодим рослинам.
За вами лишається тільки слідкувати, щоб ґрунт був зволожений. Підливати рослини потрібно у відповідності до рекомендацій щодо обраних культур для пророщування.


prostoway.com