Як впоратися з емоційними гойдалками: поради психолога - Новини Ю

Як впоратися з емоційними гойдалками: поради психолога

03.12.2022   11:22    9

Через війну, відключення світла та погану погоду люди все частіше стикаються з емоційними гойдалками. Психолог розповіла, як упоратися з ними.

Що таке емоційні гойдалки

Психолог Катерина Гурська пояснила, що таке емоційна гойдалка. Вона сказала:


Емоційны гойдалки! “Вгору-вниз”, “туди-сюди”… Ви самі не втомилися? А ось ваша психіка дуже втомилася. Все в цьому світі прагне стабільності, цього хочуть і ваші емоції, а ви несвідомо “саджаєте їх на гойдалки” і “розгойдуєте”. Це може стосуватися будь-якої сфери життя. Робота, навчання, любовні стосунки, стресова ситуація, реальні чи надумані проблеми. Коли починається це “хитання”, ви цього навіть не усвідомлюєте та не усвідомлюєте, яку шкоду завдаєте самому собі

Як впоратися з емоційними гойдалками

Психолог радить уявити себе на реальних гойдалках, де вам необхідно врівноважити тіло та утримати це становище. Спробуйте п’ять хвилин максимально сконцентруватись на балансі.
Якщо ви вже досягли високого рівня самопізнання, то настав час зайнятися йогою. Вона гармонізує ваш внутрішній світ, і ви перестаєте “хитатися”.

Крім цього впоратися з емоційними гойдалками допомагає правильне дихання (глибокі повільні вдихи та видихи). Пів години на медитацію – і ви знову у строю.

meta.ua