Як приготувати м'які та соковиті котлети: кулінарні хитрощі для покращення структури та смаку - Новини Ю

Як приготувати м’які та соковиті котлети: кулінарні хитрощі для покращення структури та смаку

09.12.2022   15:10    11

Котлети не завжди виходять такими, якими багато хто пам’ятає їх з дитинства. В ідеалі м’ясні вироби повинні мати рум’яну скоринку, бути м’якими та соковитими всередині. Є кулінарні хитрощі, до яких вдаються кухарі для покращення структури та смаку страви.

Багато господарки знають, як правильно готувати фарш для котлет. Вони з’єднують кілька видів м’яса, додають яйця, перетерту цибулю та інші інгредієнти. Однак котлети часто не тримають форму та залишаються сирими всередині. Щоб уникнути цього, потрібно після з’єднання компонентів в однорідну масу поставити її в холодильник хоча б на півгодини.


 

 

Потім слід мокрими руками сформувати вироби потрібної форми та обсмажити їх на олії. Краще обирати сковороду з антипригарним покриттям. Вогонь має бути середнім – на маленькому котлети варитимуться і можуть розпастися, а на занадто сильному – підгоріти.

Як приготувати м'які та соковиті котлети: кулінарні хитрощі для покращення структури та смаку
Однак головна кулінарна хитрість полягає у кулінарній обробці після смаження. Котлети можуть залишитися сирими всередині, незважаючи на золотисту скоринку зовні. Деякі вирішують проблему, протушкувавши їх у соусі. Однак це можна зробити іншим способом.

Поставте ємність з котлетами в розігріту до 180 градусів духовку. Достатньо 10-15 хвилин. Так котлети збережуть первинну форму, але стануть ніжнішими та соковитішими.