Як правильно варити горох, щоб страва вийшла смачною: кулінари розкрили основні правила - Новини Ю

Як правильно варити горох, щоб страва вийшла смачною: кулінари розкрили основні правила

10.12.2022   23:28    5

Горох може стати чудовим варіантом пісного гарніру, оскільки має високу поживну цінність і є досить цінним продуктом харчування. Але не всі можуть приготувати бобову культуру так, щоб в органах травлення не виникало дискомфорту. До того ж, часом горох все одно залишається жорстким, що псує враження.

Як правильно готувати бобову культуру

Обробка

Навіть якщо ви впевнені у виробнику, горох все одно доведеться перебрати. Інакше у готовій страві траплятимуться помітно зіпсовані горошини. Також варто пам’ятати, що протягом декількох хвилин продукт важливо промивати під холодною водою.


Замочування

Важко приготувати якісний гарнір із гороху, якщо пропустити цей підготовчий етап. Тривале замочування гороху допомагає зробити бобову культуру м’якою та безпечною для здоров’я. Найкраще виділити на даний етап не менше шести годин. На кожну склянку гороху потрібно брати не менше двох літрів води.
Правильне варіння

Горох заведено готувати протягом двох годин на повільному вогні. Вкрай важливо видаляти піну, що з’являється. Не всі господині пам’ятають, що солити продукт не можна – інакше він залишиться твердим.

Сода

Досвідчені кулінари рекомендують відмовитись від введення соди. Цей продукт додають у процесі варіння господині, які вирішили готувати горох без попередньої обробки. Варто враховувати, що з гастрономічного погляду бобова культура може вийти цілком непоганою. Однак шлунку працювати з такою їжею буде дуже непросто.

pixelinform.com