Як правильно приготувати котлети для бургерів: тонкощі, про які варто знати - Новини Ю

Як правильно приготувати котлети для бургерів: тонкощі, про які варто знати

08.12.2022   19:10    3

Багато господинь намагаються самостійно повторити популярні страви з меню ресторанів швидкого харчування для того, щоб порадувати себе та дітей. Домашні бургери вийдуть значно кориснішими, оскільки можна самостійно вибирати якісні інгредієнти та правильно їх готувати. Однак із приготуванням котлет можуть виникнути складності, оскільки вони досить сильно відрізняються від класичної м’ясної страви.


Про які тонкощі варто знати

Лише один сорт м’яса

При приготуванні традиційних котлет для соковитості та смаку кулінари рекомендують у рамках фаршу поєднувати кілька сортів м’яса. Однак для бургера така м’ясна начинка не підійде. Найкраще брати класичну яловичину. Такі котлети вийдуть ідеальними.

Відсутність хліба

Котлета для бургера не має бути пишною, тому від введення хліба нам доведеться відмовитись. До того ж, виріб у будь-якому випадку буде присутнім у складі страви, тому у фарш хліб додавати не можна.
Спеції

Не всі пам’ятають, що при приготуванні фастфуду не варто використовувати спеції. Прянощі лише перекриють смак м’яса та інших компонентів, що позначиться на якості котлети не найкращим чином. Тому обмежтеся введенням лише чорного перцю. А ось сіль слід вводити наприкінці роботи з фаршем.

Розміри

Точні пропорції котлет будуть залежати від того, які булочки ви використовуватимете. Однак варто враховувати, що в процесі смаження м’ясний компонент зменшиться у розмірах. А ось товщина котлети для бургерів стандартна – вона не повинна перевищувати показник півтора сантиметра.