"Холостяк" Алекс Топольський розкрив правду про те, як досяг успіху в США - Новини Ю

“Холостяк” Алекс Топольський розкрив правду про те, як досяг успіху в США

05.12.2022   09:20    11

Алекс Топольський – новий головний герой найромантичнішого шоу “Холостяк” і успішний бізнесмен. У жовтні 2022 року відбулася довгоочікувана прем’єра, тому чоловік активно знайомить глядачів зі своїм життям у Instagram.


Ще до прем’єри шоу в Алекса Топольського кидали звинувачення у тому, що він насправді не займається жодним бізнесом у США, хоча він із першого випуску намагався довести протилежне. Нині він вкотре нагадав, чим заробляє собі на життя.

Алекс Топольський, фото: Instagram

“Насправді я не маю бізнесу… А якщо серйозно, мені правда смішно таке читати 🥴 Я працюю за трьома напрямками: нерухомість, віртуальні помічники, Phonetized”, – пояснив Алекс.

Його історія розпочалася у 2017 році, коли він відкрив першу AirBnb студію. Чоловік нічого не знав про цю сферу бізнесу, але відчував, що прибуток вона принесе хороший.

“У мене було всього 3000$ і ще 2000$ на кредитці, і я витратив все, щоб купити необхідні меблі та декор для першої студії. Далеко не все йшло так, як хотілося. Я пішов на великий ризик і домовленості, щоб дійти до поставленої мети. І в мене вийшло!” – зізнався він.

Алекс Топольський, фото: Instagram

Весь час після цього Топольський активно розвивався, дізнавався про різні нюанси. За рік він відкрив 12 апартаментів, ще за рік їх було вже 20, а ще за рік 45.Алекс радий, що тоді пішов на зустріч невідомості, тож зараз сміливо радить іншим не боятися, адже тільки так, на його думку, можна досягти більших висот.