"Холостячка" Злата Огнєвіч показала, що робити коли нудно - Новини Ю

“Холостячка” Злата Огнєвіч показала, що робити коли нудно

09.12.2022   13:50    1

Популярна українська співачка, модель, зірка романтичного шоу “Холостячка” Злата Огнєвіч, яка днями привітала всіх українських захисників із днем Збройних сил України, продовжує радувати своїх відданих фанатів у соціальних мережах. Лише у Instagram у Злати майже 500 тисяч унікальних передплатників.


Цього разу співачка, перебуваючи у Варшаві, вирішила трохи розповісти про мотивацію про те, як необхідно вивчати та пізнавати нове у своєму житті.

Про це стало відомо завдяки новій Stories Злати Огнєвіч у мережі Instagram.

Stories Злати Огнєвіч, скріншот: Instagram

“Приділяю більше уваги вивченню англійської мови останнім часом. Взагалі вивчення нової та нові цілі – це про мотивацію. Якщо ви досі шукаєте відмовки, у вас недостатньо мотивації. Тож ставимо нові цілі та досягаємо їх”, – розповіла Злата Огнєвіч у нову історію.

Нагадаємо, шанувальникам співачки, що Злата Огнєвіч у листопаді їздила до Німеччини, щоб дати благодійні концерти. Там вона зупинялася у готелі у місті Потсдам. Коли зірка мала вільну хвилинку, вона діставала картки для вивчення англійських слів і ретельно запам’ятовувала.Отакі “бебі степс” співачка вважає дуже важливою справою у вивченні іноземної мови. А цього разу ми ще й дізналися, що для повного занурення у процес вивчення потрібна мотивація.