Холодні руки та ноги: як покращити циркуляцію крові - Новини Ю

Холодні руки та ноги: як покращити циркуляцію крові

09.12.2022   12:21    10

Якщо у вас постійно мерзнуть руки чи ноги, то найчастіше причина цього криється у проблемах із кровообігом. Як покращити його циркуляцію?

Фахівці відзначають, що поганий кровообіг вражає людей різного віку та категорій. Ця проблема може виникнути з багатьох причин, наприклад: сидяча або стояча робота, погане харчування, ожиріння та зайва вага, відсутність фізичної активності, шкідливі звички, а також генетика.


Перша ознака того, що у вас є проблеми з циркуляцією крові – холодні кінцівки. Але покращити стан організму можна за допомогою кількох звичайних конфігурацій. Щоб покращити кровообіг, ви повинні звернути увагу на дієту та фізичні вправи, але є деякі домашні засоби, які можуть покращити кровообіг.

Ось кілька порад щодо його поліпшення:

  • Пийте 1,5 літра води на день.
  • Вживайте зелений чай замість кави.
  • Уникайте алкоголю.

Регулярно виконуйте вправи: ходьбу, плавання, їзду велосипедом, а також аеробіку, вправи протягом 30 хвилин на день допоможуть покращити кровообіг.
Крім цього, уникайте вживання продуктів з високим вмістом солі (натрію), а додайте до свого раціону ананас, імбир, розмарин, петрушку, корицю, а також селера.


ua-novosti.info