Хмарочос для свиней побудували в Китаї (фото) - Новини Ю

Хмарочос для свиней побудували в Китаї (фото)

02.12.2022   11:00    16

Багатоповерхова свиноферма незабаром буде введена в експлуатацію у Китаї, який споживає близько половини усієї світової свинини. Наразі свинокомплекс у провінції Хубей вже налічує 26 поверхів.

Висотний свинокомплекс у місті Ечжоу, розташованому в провінції Хубей, побудувала компанія Zhongxin Kaiwai, яка раніше займалася виробництвом цементу. Однак такий попит на м’ясо в Китаї продовжує зростати, і тому керівництво інвестора вирішило диверсифікувати свій бізнес, пише Daily Mail.


 
 
 

Зазначається, що оскільки вільного простору для будівництва масштабних об’єктів в Китаї не вистачає, в країні почали зводити багатоповерхові виробничі комплекси.Місцевих же мешканців, втім, більше турбують запахи, які виділятиме “свинячий хмарочос” після повного заселення, пише видання.

Втім власники свиноферми кажуть, що вироблений гній перероблятимуть у біогаз та використовуватимуть для опалення та освітлення незвичайного хмарочоса. За день планують виробляти до 120 тисяч кубометрів. Цього біогазу має вистачити й на забезпечення свиней теплою водою та для миття п’ятачків.