Харчова плівка для схуднення – міф чи реальність? - Новини Ю

Харчова плівка для схуднення – міф чи реальність?

10.12.2022   08:21    6

У багатьох спортзалах можна зустріти винахідливих дам, які старанно обмотують свої проблемні зони харчовою плівкою. А потім з багряними обличчями, порипуючи при кожному русі, працюють на кардіотренажерах. Чи дійсно «парниковий ефект плівки» допомагає худнути?

На жаль, цією дурістю все ще займаються багато охочих швидко схуднути. Обмотування плівкою або використання термопоясу, костюмів та будь-якої подібної продукції не лише безглуздо, а й небезпечно.


Через перегрівання під час тренування організм швидко виводить зайву рідину, і, потіючи, людина втрачає у вазі. Однак, на жирових відкладеннях це не позначається.

По-справжньому схуднути такий спосіб точно не допоможе, але може нашкодити здоров’ю.

Якщо користуватися цією «плівковою терапією» часто, то можна заробити зневоднення, яке призведе до порушення обмінних процесів, зниження сили, витривалості і, як наслідок, блокування процесів жиросжигания.

Крім того, під час такого тренування може статися перегрів тіла та навіть тепловий удар. Піт, що виходить, залишається під плівкою в контакті зі шкірою. Тож краще цього не робити.

glamour.kyiv.ua