Вийшов трейлер останнього фільму Паші Лі, який загинув на війні із Росією. Відео - Новини Ю

Вийшов трейлер останнього фільму Паші Лі, який загинув на війні із Росією. Відео

07.12.2022   19:55    3

Воєнна драма “Мирний-21” про спротив луганського прикордонного загону російським окупантам вийде в український прокат 22 лютого 2023 року. Цю дату назвали одночасно з презентацією тизера-трейлера картини. Щоб переглянути відео, доскрольте новину до кінця.

Ролик вийшов на Youtube-каналі компанії FILM.UA Group, яка займається дистрибуцією картини. Режисером фільму виступив автор блокбастера “Кіборги” Ахтем Сеїтаблаєв. Його нову роботу присвячено пам’яті актора Паші Лі, який загинув на початку березня під час оборони Ірпеня. “Мирний-21” став для Павла останньою роллю в кіно. Сеїтаблаєв також присвятив фільм всім захисникам та захисницям, які виборюють свободу та незалежність України на фронті і в тилу під час повномасштабного вторгнення російських окупантів.


Сюжет картини переповідає події червня 2014 року, коли російські спецслужби та підконтрольні Кремлю бойовики-сепаратисти намагались під тиском змусити бійців луганського прикордонного загону перейти на свій бік. Образ головного героя “Мирного-21” Олександра Авдєєва створювали на основі персони нинішнього голови Держприкордонслужби України Сергія Дейнека. У 2014 році він очолював саме цей загін.
Сценарій картини створили Ярослав Яріш, Сергій Касторних, Анатолій Коцюрба. Ролі у фільмі виконали Андрій Самінін, Максим Девізоров, Євген Ламах, Роман Ясіновський, Віктор Жданов, Олексій Тритенко, Марія Штофа, Лорена Колібабчук, Павло Лі, Андрій Мостренко, Лариса Руснак, Зоя Власенко, Сергій Фролов, Ігор Димов, Олег Стефан, Анатолій Ященко, Богдан Жданов, Олександр Бегма, Євген Черніков, Ярослав Безкоровайний, Марія Головацька, Олександр Кравченко, Віталій Бельський, Віталій Крапива. Картину створено ISTMEN FILMS за підтримки ДержКіно України та UA Production.

news.obozrevatel.com