В останніх краш-тестах 2022 року експерти Euro NCAP розбили 14 новинок автопрому - Новини Ю

В останніх краш-тестах 2022 року експерти Euro NCAP розбили 14 новинок автопрому

10.12.2022   16:41    4

Європейський комітет із проведення незалежних краш-тестів автомобілів Euro NCAP опублікував результати останньої групи автомобілів, випробуваної у 2022 році. До неї увійшли 14 машин, з яких лише три не змогли отримати максимальну оцінку безпеки у п’ять зірок із п’яти можливих.

На завершення 2022 року фахівці Euro NCAP вирішили оцінити активну та пасивну безпеку 14 моделей, включаючи три китайські автомобілі, кілька позашляховиків, пікапів, мінівенів і навіть чотири машини преміум-класу, включаючи Lucid Air, який, як виявилося, у плані безпеки анітрохи не поступається.


Tesla Model S, новий Lexus RX, Land Rover Discovery Sport і Mercedes-Benz GLC – всі вони отримали «п’ятизіркову» оцінку. Крім них, максимальний результат також показали кросовер OMODA C5 від Chery, мінівен Maxus MIFA 9 від SAIC, MG 4 та ID. Buzz.

Краш-тест Lexus RX

Краш-тест Lexus RX. Фото Euro NCAP

Краш-тест OMODA C5
Краш-тест OMODA C5. Фото Euro NCAP

Краш-тест MIFA 9

Краш-тест MIFA 9. Фото Euro NCAP

Краш-тест Volkswagen ID.Buzz

Краш-тест Volkswagen ID.Buzz. Фото Euro NCAP
Краш-тест Mercedes-Benz GLC

Краш тест Mercedes-Benz GLC. Фото Euro NCAP

Краш-тест Lucid Air

Краш тест Lucid Air. Фото Euro NCAP

Кросовери Ford Puma та компактвен Volkswagen Touran не змогли отримати максимальну оцінку через проблеми із захистом дорослих пасажирів. Також чотири зірки з п’яти отримали французькі крос-ліфтбек Peugeot 408 та крос-седан Citroen C4 X.

Нагадаємо, що раніше організація Euro NCAP провела краш-тести 16 новинок європейського авторинку, серед яких Tesla Model S, Toyota bZ4x, Range Rover та Honda Civic.

Tesla привчила публіку до високих результатів краш-тестів – і нова Model S не стала винятком, набравши 94 бали за безпеку дорослих їздців при зіткненні, 91 бал за безпеку дітей, 85 балів за захист велосипедистів та пішоходів від травм при наїзді та 98 балів за роботу електронних помічників.

Ще однією моделлю, яка набрала не менше 90 балів хоча б у трьох категоріях, став Nissan X-Trail (91, 90, 70 та 95 балів).

avtosota.com