У твідовому жакеті із золотими заклепками - новий елегантний образ стрункої 69-річної Бріжит Макрон ФОТО - Новини Ю

У твідовому жакеті із золотими заклепками – новий елегантний образ стрункої 69-річної Бріжит Макрон ФОТО

01.12.2022   15:50    14

ріжит Макрон завжди поруч зі своїм чоловіком. Вона супроводжує його у всіх поїздках, а 44-річний президент Франції Еммануель Макрон відірватися не може від своєї 69-річної дружини.

Після приїзду до США, де вони пробудуть до 2 грудня, подружжя виступило у Вашингтоні перед французькою громадою у штатах.


 

 

Перед журналістами та французами Еммануель Макрон та Бріжит Макрон з’явилися разом. Президент Франції не хотів відпускати свою кохану дружину, навіть поцілувавши їй руку на прощання.

У твідовому жакеті із золотими заклепками - новий елегантний образ стрункої 69-річної Бріжит МакронУ твідовому жакеті із золотими заклепками - новий елегантний образ стрункої 69-річної Бріжит Макрон
Для чергового появи на публіці перша леді Франції обрала чудовий образ. Вона повернулася до свого звичного відтінку – чорного, який вона найчастіше вдягає.

У твідовому жакеті із золотими заклепками - новий елегантний образ стрункої 69-річної Бріжит Макрон
69-річна колишня вчителька одягла стильну довгу багатошарову спідницю з вишивкою та вкорочений твідовий жакет без лацканів, з коміром-стійкою та золотими заклепками. Образ вона завершила туфлями на підборах та ніжними сережками. Волосся Бріжит Макрон залишила розпущеним, уклавши кінці всередину, а в макіяжі зробила акцент на очах.

Шанувальники захопилися, відзначаючи, наскільки ж подружжя – мила пара.

“Який милий чоловік”, “Красавчик Макрон. Справжній закоханий джентльмен”, “Вищий клас наш президент”, “Божественна пара”, “Люблю цю парочку”, – пишуть фанати.