Tesla відкликає свої автомобілі вчетверте за тиждень - Новини Ю

Tesla відкликає свої автомобілі вчетверте за тиждень

03.12.2022   17:41    5

Tesla, провідний світовий виробник електрокарів, знову в біді. За даними Wall Street Journal, виробник електромобілів відкликав загалом 80 561 автомобіль у Китаї через проблеми з програмним забезпеченням і ременями безпеки. Компанія, яка останнім часом відчуває багато проблем, побила рекорд, відкликавши електромобілі вчетверте за тиждень.

Tesla відкликає понад 80 тисяч автомобілів у Китаї

Tesla відкликає понад 80 000 автомобілів у Китаї через недоліки програмного забезпечення та ременів безпеки. Згідно з даними Державної адміністрації з регулювання ринку країни, збої в управлінні батареями, які впливають на 67 698 автомобілів Model S і Model X, можуть призвести до несподіваних зупинок, а 12 863 седанів Model 3 мають проблеми з ременями безпеки.


На щастя, більшість проблем в автомобілях легко вирішити. Tesla вирішує моделі з проблемами батареї за допомогою оновлень програмного забезпечення. Однак модель 3 12 863 потребує незначного ручного ремонту. Невідомо, чи призвели дефекти до будь-якого зіткнення чи травми, чи вони безпосередньо пов’язані з минулими несправностями. Основне, на що скаржаться користувачі, – частота відкликань.

Повідомляється, що останнім часом Tesla відкликала майже 30 000 позашляховиків Model X через погану роботу подушок безпеки, а також 321 000 EV Model 3 і Model Y через аномалії задніх ліхтарів, пов’язані з програмним забезпеченням. На жаль, це не включає відкликання, необхідні для виправлення помилок, які спричиняли заклинювання вікон автомобіля та викликали деякі проблеми з автопілотом.




Tesla щоразу вдається швидко та систематично вирішувати ці проблеми. Фактично, іноді компанія усуває деякі проблеми без відома користувачів, за допомогою оновлень, які Tesla випускає віддалено. Проте частота відкликань негативно впливає на репутацію компанії. Конкуренція на ринку електромобілів є більш інтенсивною, ніж будь-коли, і якщо Tesla продовжить відчувати ці проблеми, вона, ймовірно, втратить своїх клієнтів.





pixelinform.com