Tesla розпочала постачання електричних напіввантажівок з затримкою 3 роки - Новини Ю

Tesla розпочала постачання електричних напіввантажівок з затримкою 3 роки

04.12.2022   18:24    3

Tesla вперше анонсувала свої електричні напіввантажівки близько 5 років тому. Відтоді компанія нарешті постачає електричні напіввантажівки своїм клієнтам, але цим поставкам цілих 3 роки.

Гігант виробників електромобілів вперше представив концепцію ще в 2017 році, а виробництво планувалося розпочати в 2019 році. Однак через різні проблеми, як-от дефіцит компонентів і навіть пандемія коронавірусу, компанія помітила значні затримки в своєму графіку з Gigafactory в Спаркс, штат Невада. Цікаво, що представники PepsiCo були одними з перших клієнтів, які забронювали 100 електричних напіввантажівок після офіційного оголошення.


Але до того, як компанія змогла здійснити поставки, Tesla потрапила під контроль Renault, яка вже здійснила поставки своїх електричних вантажівок Coca Cola. Говорячи про напіввантажівки Tesla Semi Trucks, вони оснащені чотирма незалежними двигунами на задніх осях, можуть розганятися до 60 миль на годину всього за 20 секунд і мають запас ходу від батареї вражаючих 500 миль. Ціни на ці вантажівки починаються від 150 000 доларів США, і їх уже замовили інші відомі компанії, такі як Walmart і FedEx.
Ці вантажівки матимуть нову архітектуру трансмісії на 1000 вольт, а також систему контролю тяги для запобігання пошкодженню, рекуперативне гальмування для підвищення ефективності батареї та навіть автоматичне зчеплення для плавної їзди по шосе. Зовсім нещодавно Маск заявив, що одна з напіввантажівок Tesla класу 8 з акумуляторним живленням пройшла 500-мильну подорож із повністю завантаженим 36 000 кг вантажу. Поїздка була здійснена між заводом Tesla у Фрімонті, штат Каліфорнія, і Сан-Дієго.


pixelinform.com