Священнику Києво-Печерської лаври, на богослужінні якого прославляли “рускій мір”, повідомили про підозру (ФОТО) - Новини Ю

Священнику Києво-Печерської лаври, на богослужінні якого прославляли “рускій мір”, повідомили про підозру (ФОТО)

04.12.2022   07:24    8

Співробітники Служби безпеки України повідомили про підозру організаторам богослужіння, під час якого у Києво-Печерській Лаврі вихваляли “русскій мір”

Про це повідомляє пресслужба СБУ, передає Паляниця.

“У ході досудового розслідування встановлений факт протиправних дій одного із священнослужителів і його спільників, які брали участь у тій службі. Це підтверджено відповідними експертними дослідженнями”, – йдеться у повідомленні СБУ.


Любителям “русского міра” оголосили підозру за ч. 2 ст. 28 та ч. 1 ст. 436-2 КК України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників, вчинене групою осіб).

Одразу після вказаного інциденту у Києво-Печерській Лаврі очільник СБУ Василь Малюк заявляв, що він не залишиться без належної реакції спецслужби.

“Ті, хто в умовах повномасштабної війни, яку розв’язала росія проти України, чекає на “пробудження матушкі-русі”, мають розуміти, що це шкодить безпеці та інтересам України та наших громадян. І ми не допустимо таких проявів”, – заявив керівник СБУ Василь Малюк.


palyanytsyaua.com