Шольц думає піти з Twitter після його покупки Маском - Новини Ю

Шольц думає піти з Twitter після його покупки Маском

10.12.2022   08:35    7
Шольц думає піти з Twitter після його покупки Маском

Фото: АР

Канцлер Німеччини Олаф Шольц

В уряді Німеччини шукають альтернативу Twitter, бо спроби нового власника соцмережі Ілона Маска зробити компанію ефективнішою суттєво зіпсували її імідж.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц уважно спостерігає за подіями, які відбуваються після покупки соціальної мережі Twitter мільярдером Ілоном Маском і про всяк випадок шукає альтернативи. Про це повідомив представник німецького уряду Штеффен Гебештрайт у подкасті видавничої групи Redaktionsnetzwerks Deutschland, який вийшов в ефір у ніч на п’ятницю, 9 грудня.


За його словами, команда канцлера, з одного боку, спостерігає за розвитком цієї платформи, а з іншого – за альтернативами, які можна використовувати. “Ми хочемо використовувати багато каналів, щоб охопити користувачів саме на тих сервісах, які вони використовують”, – наголосив Гебештрайт.

Попри те, що знайти альтернативу Twitter буде непросто, “не можназаплющувати очі, якщо кількість проблематичних тенденцій зростатиме”, додав представник уряду.Шольц має у Twitter 600 тисячпідписників.
Маск став власником Twitter наприкінці жовтня, після чого заявив, що компанія витрачає надто багато грошей і звільнив близько половини працівників. Тим, хто залишився, він запропонував працювати понаднормово,і розмістив в офісі в Сан-Франциско спальні місця.

Крім того, Маск попередив, що компанія найближчим часом робитиме “багато дурниць”, щоби налагодити роботу. Критики побоюються, що бізнесменрадикально скоротив перевірку неприпустимого контенту, що перетворить платформу на розсадник ненависті та дезінформації.

Прем’єр-міністр німецької федеральної землі Нижня Саксонія Штефан Вайль вже оголосив про свій вихід із Twitter.
korrespondent.net