Секрети новорічної випічки від господинь - Новини Ю

Секрети новорічної випічки від господинь

06.12.2022   22:30    15

Звичайно, на Різдво і на Новий Рік хочеться приготувати страви, які будуть символізувати прийдешні свята. Не обов’язково пекти щось незвичайне – досить буде просто прикрасити ваш улюблений торт або з печива викласти пряниковий будиночок.

Подробиці

Шоколадні ялинки можна викласти по боках торта, попередньо намалювавши їх різного розміру на пергаменті. Шоколад розтопіть на водяній бані та влийте в медичний шприц на 20 мл. Видавлюючи зі шприца розтоплений шоколад, обмалюйте ялинки на пергаменті по контуру. Покладіть у холодильник на пів години – і чарівні шоколадні красуні готові прикрасити ваш торт!


Щоб створити неймовірні візерунки на десертах, використовуйте трафарет – вирізаний з паперу візерунок. Прикладіть його до верху торта і нанесіть невелику кількість цукрової пудри. Акуратно зніміть – і «сніговий» малюнок готовий.

Для склеювання пряникового будиночка збийте на піну 40 г охолодженого білка, поступово всипте 200-220 г цукрової пудри. Вийде «розчин» для склеювання деталей будиночка, який також можна використати як декор.