Росіянина звинуватили в "дискредитації" армії через сон про Зеленського - Новини Ю

Росіянина звинуватили в “дискредитації” армії через сон про Зеленського

05.12.2022   09:31    1

На допис жителя російського міста Чита в Instagram відреагували у ФСБ.

Опублікований жителем російської Чити Іваном Лосєвим в соцмережі Instagram опис сну про ЗСУ та українського президента Володимира Зеленського став підставою для адміністративного протоколу за статтею про “дискредитацію” російської армії.


Про це повідомляє Telegram-канал ASTRA, опублікувавши фото матеріалів справи.

Співробітник російської спецслужби звернув увагу на його пост у соцмережі, в якому згадуються ЗСУ та президент Зеленський.
“Сьогодні наснилося, що мене мобілізували, привезли до якогось… табору, і в цей момент туди вривається ЗСУ на чолі із Зеленським. Усіх скрутили, збираються розстрілювати, і в цей момент Зеленський проходить повз мене, і каже: “О, я твої сторіси в інсті бачив, Слава Україні!”, я йому відповідаю: “Героям слава!”. Зеленський радісно плескає мене по плечу і каже: “Так, відпустіть його, решту всіх розстріляти”. І в цей момент я прокидаюся, не встигнувши зробити з ним фотку”, —йдеться в дописі, скрін якого опер ФСБ долучив як доказ.

Фото: із соцмереж
Фото: Фото з соціальних мереж

Як повідомив сам Іван Лосєв, судячи з матеріалів справи, за його публічними дописами ФСБ  стежила ще від травня 2022 року. Крім опису сну, він викладав у Instagram пости про мобілізацію та війну з більш різкими висловлюваннями, але вони були проігноровані.
tsn.ua