Роберт Дауні-молодший розповів, хто підсадив його на заборонені речовини - Новини Ю

Роберт Дауні-молодший розповів, хто підсадив його на заборонені речовини

09.12.2022   14:50    0

Шокуючі подробиці непростого дитинства зірки Марвел стали відомі з документального фільму про життя та кар’єру його батька, режисера Роберта Дауні-старшого. У ході оповідання Дауні-молодший, який виступив продюсером картини разом зі своєю дружиною Сьюзен, розповів, як звик до наркотиків у ранньому віці. Якось, граючи в покер, батько побачив, як його 6-річний син робить ковток білого вина, і натомість запропонував хлопчику покурити.


“З мого боку було вкрай ідіотським вчинком поділитися цим зі своєю дитиною. Зараз я просто щасливий, що він живий”, – каявся Дауні-старший в інтерв’ю документалістам.

“Я думаю, було б недоглядом не обговорити його вплив на мене, – зазначив Дауні-молодший. – Боже, я б із задоволенням пропустив цю дискусію”.

Зазначимо, що свого часу через згубні уподобання Роберт Дауні-молодший мало не втратив кар’єру в Голлівуді. За драматизмом його історія не поступається навіть найкрутішим кінострічкам. До 8 років у актора сформувалася залежність від заборонених речовин, а до 30-ти він перейшов на важкі наркотики. Наприкінці 90-х актор метався між знімальним майданчиком та реабілітаційним центром, регулярно потрапляючи за ґрати через свої нетверезі витівки. 1997-го він був ув’язнений у Центральну в’язницю округу Лос-Анджелес на 113 днів, після чого направлений на 120-денну програму реабілітації. Порушивши умови, Дауні знову потрапив за ґрати, цього разу на 3 роки.