Прогноз магнітних бур на січень: стали відомі небезпечні дати

09.12.2022   12:52    0

Фахівці попереджають метеозалежних людей про чергове наближення магнітних бур у першому місяці нового року. Це станеться ще не скоро – приблизно у середині січня. Процеси коливань магнітного поля нашої планети викликаються спалахами сонця і можуть статися 16 січня.

Але ці процеси, що мають здатність вагатися, погано впливають не тільки на те, як якісно працюють сучасні системи зв’язку. Навіть мінімальне коливання передає погані імпульси самопочуттю метеозалежних пацієнтів.


Коли настає період збільшеної активності сонця, багато хто відчуває різні болючі симптоми. Насамперед, болить голова, також присутні симптоми запаморочення та нудоти, нагадує про себе біль у спині, підвищується артеріальний тиск, загострюються задавнені хронічні болячки. Негативний вплив коливань магнітного поля найбільше зазнають старші жителі та майбутні мами.

За словами лікаря-невролога столичної міської клінічної лікарні №7 Олександра Зарицького, пацієнтам, які мають постійний вплив магнітних бур, потрібно регулярно обстежити свій організм. Можливо, саме так організм у період реагує на невиявлені патології. У такий час потрібно залишити всю тяжку роботу на потім, зменшити розумове навантаження.
Просто зробити собі вихідний, скоротивши порядок робочого дня та знайти час для відпочинку чи прогулянки на свіжому повітрі. Пацієнти скаржаться, що у такий час магнітних коливань голова розколюється, тому потрібно спочатку виміряти свій тиск. Випити чашку міцної кави. Але не зациклюватись на самолікуванні, а звернутися до лікаря.


ua-novosti.info