Презентовано перший у світі броньований електрокар (ВІДЕО) - Новини Ю

Презентовано перший у світі броньований електрокар (ВІДЕО)

02.12.2022   06:54    2
Електричний кросовер Jaguar i-Pace отримав броньовану версію.

Розробили її в компанії Armormax із ПАР, яка спеціалізується на створенні захищеної техніки. Відео про автомобіль з’явилося на Youtube-каналі Armormax.


В Armormax заявляють, що доопрацьований Jaguar i-Pace — перший у світі броньований електромобіль. Раніше створення першого захищеного електрокара анонсували у BMW, проте південноафриканським майстрам вдалося випередити німецький концерн. Jaguar брав участь у проєкті, тому на броньованому авто зберігається заводська гарантія.

Електромобіль Jaguar i-Pace отримав легку композитну броню і куленепробивне скло товщиною 22 мм. Він захищений за стандартом В4 — витримує обстріл із пістолета 44 калібру або дробовика 12 калібру.

Також передбачені шини Run-Flat (вони дозволяють продовжити рух при проколі) та систему зв’язку. За доплату пропонують електрошокери у дверних ручках та систему постановки димової завіси. Автомобіль зберіг розкішний салон та всі опції.

Електрокар Jaguar i-Pace оснащений повним приводом і двома моторами сумарною потужністю 400 к. с. Стандартна модель має запас ходу в 470 км, але у важчої броньованої версії він буде меншим.