Позичила у чоловіка: королева Камілла з'явилася на публіці в пальті, яке колись подарували Чарльзу - Новини Ю

Позичила у чоловіка: королева Камілла з’явилася на публіці в пальті, яке колись подарували Чарльзу

07.12.2022   21:50    2

Королева з’явилася на прийомі у речі з чоловічого гардеробу, але одягає її на світські заходи вона вже не вперше.

У Букінгемському палаці відбувся важливий захід – щорічний дипломатичний прийом. Його відвідали старші члени королівської родини. Для короля Чарльз III цей прийом став першим від моменту його сходження на трон.


Дружина Чарльза, королева Камілла, відвідала цей прийом в елегантній довгій вечірній сукні від бренду Anna Valentine з глибоким V-подібним декольте, образ вона доповнила парюром із сапфірами, улюбленим укладанням та макіяжем.

Але не менш цікавою було синє пальто королеви, у якому її сфотографували під час прибуття на захід. Річ у тім, що цей елемент її вечірнього туалету був подарований її чоловікові 1998 року дизайнером із Саудівської Аравії Яхья Аль Бішрі.Називається ця річ дакла — це довга мантія з ґудзиками спереду, і традиційно надівається поверх тебе — білої мантії довжиною до щиколотки, яку носять шейхи на Близькому Сході. Мантія має довгі рукави, ґудзики та гарну вишивку з арабськими мотивами. Це вбрання часто одягають на весілля.

Камілла одягає це пальто вже не вперше. Раніше цього року вона з’являлася у ньому на святкуванні платинового ювілею королеви Єлизавети II, також у цій речі вона виходила у світ 2008 та 2010 років.

Чому Чарльз віддав цю річ дружині – невідомо, але дизайнер від такого розвитку подій у захваті.