Остап Ступка розповів про стосунки із молодшою ​​на 20 років дружиною - Новини Ю

Остап Ступка розповів про стосунки із молодшою ​​на 20 років дружиною

06.12.2022   23:20    17

Також знаменитість розповів про спілкування з онукою та сином, які живуть у США.

Відомий український актор Остап Ступка з 2015 року живе у шлюбі зі своєю коханою Дар’єю, яка молодша за нього на 20 років.

У програмі ЖВЛ знаменитість розповіла, як війна вплинула на їхні стосунки. Зокрема Ступка поділився, що вони стали більше підтримувати один одного і приділяти увагу.


“Намагалися допомагати один одному, підтримувати і берегти психіку один одного. Тому що ти емоціями і криками… Адже ти нічого не зміниш на краще в жодному разі. Тому це потрібно так гасити насправді в собі”, – поділився актор.

Розповів Ступка і про спілкування з онукою Богданою, яка нині мешкає у США. Спілкується актор із дівчинкою завдяки відеозв’язку. Також Дмитро бачиться з дочкою, тому часто посилає батькові відео та фото внучки.
“Так склалася доля, що вона там. Спілкуємось. Вона все пам’ятає: “Привіт дідусю, діду Остап”. Ось ще мене так ніхто не називав. Нещодавно Дмитро був у неї там, він відвідував її, надсилав мені фото та відео”, – поділився Ступка.

Також актор прокоментував розлучення сина із провідною Поліною Логуновою. За словами актора, він підтримував Дмитра у скрутний момент і давав йому поради.

“Я підтримував його. У нас були із цього приводу різні чоловічі розмови. Це все в телефонному режимі відбувалося”, – додав актор.