Онук Ротару, якого затримали під час втечі з України, вперше дав інтерв'ю: де він зараз - Новини Ю

Онук Ротару, якого затримали під час втечі з України, вперше дав інтерв’ю: де він зараз

03.12.2022   09:20    8

В розпал повномасштабної війни, 7 березня, близькі співачки Софії Ротару, син Руслан Євдокименко та онук Анатолій, намагалися незаконно втекти з України. Чоловіки хотіли перейти молдавський кордон, де їх і затримали. 28-річний музикант Анатолій Євдокименко, який виступає під псевдонімом SHMN, вперше розповів про свої плани.


Розмову онука Софії Ротару опублікував портал Deep House Amsterdam.

У зв’язку з новими умовами життя, онук Народної артистки України назвав себе кочівником. На відміну від своєї сестри, Софії, яка живе в Нью-Йорку (США), Анатолій облаштувався в Європі. Де саме в інтерв’ю він не розповів.

“Цей рік безперечно був найскладнішим роком у моєму житті, але також і найбільш перетворювальним, я маю сказати. Ба більше, це був воістину руйнівний і трагічний рік для всього народу України, мої співчуття всім сім’ям, які втратили своїх близьких у розпал цієї війни”, — лаконічно прокоментував інцидент на кордоні та повномасштабну війну Анатолій Євдокименко.

На цей час онук Софії Ротару хоче зосередитись на продюсуванні музики: закінчити треки, що знаходяться на стадії розробки, а також розпочати нові проєкти на наступний рік.“У мене заплановано реліз на початок 2023 року на берлінському лейблі Poesie Musik, і я в захваті. Я також веду розмову з imprint Fayer з Edu Imbernon про можливий реліз, якому теж дуже радий”, — підсумував Євдокименко.

Відзначимо, що 7 березня Анатолія, його батька Руслана та ще кількох чоловіків затримали на українському кордоні в місті Могильов за спробу незаконно покинути країну. Вони заплатили так званому “провіднику” по дві тисячі доларів. В Молдову близькі родичі Софії Ротару хотіли потрапити на надувному човні.