Окупанти обстріляли прикордоння Чернігівщини та Сумщини (ФОТО) - Новини Ю

Окупанти обстріляли прикордоння Чернігівщини та Сумщини (ФОТО)

04.12.2022   06:25    10

Російські війська продовжують обстрілювати прикордонні території Сумської та Чернігівської областей

В середу, 30 листопада, ворог завдавав удари із застосуванням мінометів, ствольної артилерії та безпілотників. Під ворожим вогнем опинилися Краснопільська, Білопільська, Есманьська та Середино-Будська громади Сумщини й Новгород-Сіверська та Семенівська Чернігівщини. Про це повідомляє Держприкордонслужба, передає Паляниця.


Слідкуйте за нами в телеграмі: гарячі оперативні новини тут

Вранці окупанти обстріляли територію Краснопільської громади зі ствольної артилерії, пролунали з десяток вибухів від розривів снарядів. Вогонь вівся з російського населеного пункту вязове.

Майже одночасно рашисти з російських населених пунктів тьоткіно та зоря накрили зі ствольної артилерії Білопілля, загалом пролунали понад 30 вибухів. Внаслідок артобстрілу загинув 15-річний підліток, пошкоджені лікарня, приватні житлові помешкання, авто.

Пізніше ворог обстріляв територію цієї ж громади з мінометів, нараховано півтора десятка вибухів. Вогонь вівся з російського населеного пункту тьоткіно.

Есманьську громаду рашисти атакували з району населених пунктів кругла поляна, клевень та троє бортне: обстрілювали мінометами та ствольною артилерією – 32 вибухи.
Середино-Будську громаду московити з району населених пунктів зернове та погощ намагалися вразити мінометами та ствольною артилерією – 17 прильотів.

Новгород Северська громада перебувала під ворожим вогнем у п’яти випадках: з району населених пунктів погар, случевськ, та гудовка. Росіяни, використовуючи ствольну артилерію, міномети та безпілотні літальні апарати, використали 27 боєприпасів: 9 із них міни 120 мм калібру, 16 снарядів зі 152-мм ствольної артилерії та у двох випадках з ворожих безпілотників скинули 2 боєприпаси.


palyanytsyaua.com