Названо засоби для відновлення роботи печінки без ліків - Новини Ю

Названо засоби для відновлення роботи печінки без ліків

03.12.2022   09:09    1

Але при цьому не варто забувати, що всьому є певний захід.

Як відновити печінку без ліків, пояснила дієтолог та гастроентеролог Аліна Будаковська.

Медик зазначила, що для цього органу особливо корисні морквяний та гарбузовий соки. У моркві, наприклад, міститься багато каратиноїдів, які скорочують руйнівну дію токсинів. Денна норма – склянка об’ємом 250 мілілітрів. Крім того, корисний сік із вмістом буряків.


“Буряк – незамінний продукт у раціоні, оскільки в ньому міститься речовина, що перешкоджає розвитку ракових захворювань”

Будаковська додала, що буряк омолоджує клітини печінки, а також підвищує її детоксикаційні властивості. Буряковий сік краще змішувати з іншими соками, тому що у чистому вигляді його пити складно. Також корисною вважається мінеральна вода, насичена гідрокарбонатом кальцію. Вона зменшує запалення у печінці, скорочує спазм жовчного міхура, а також нормалізує відтік жовчі, покращує травлення та відновлює всі обмінні процеси у печінці. Для здорових людей нормою на день вважається склянка мінеральної води, випита до їди, а при порушеннях роботи органу можна випивати до трьох склянок на день.Дієтолог нагадала і про каву, яка запускає виділення ферментів печінки, що впливають на метаболізм. Але необхідно вживати не розчинний, а натуральний напій. Таку каву можна пити з молоком жирністю трохи більше 2,5%. Молоко також можна пити окремо для покращення роботи печінки, але лише з низьким відсотком жирності, зробила висновок експерт.

storinka.com.ua