Надя Дорофєєва показала, як виглядає зранку без макіяжу - Новини Ю

Надя Дорофєєва показала, як виглядає зранку без макіяжу

10.12.2022   09:30    7

Популярна українська співачка Надя Дорофєєва має ефектну фігуру та красиву зовнішність. Вона часто ділиться новими кадрами та показує, як проходять її будні.

Нещодавно зірка українського шоу-бізнесу насмішила фоловерів світлиною, яку зробила вранці. Надя Дорофєєва показала себе без макіяжу та з кумедним виразом обличчям.


З самого ранку співачка відправилась на нові зйомки. В Instagram-stories вона показала, як сидить у кріслі гримера з маскою на обличчі. Втім, над чим наразі працює Надя Дорофєєва, зірка не повідомила.

Артистка не соромиться показувати себе без макіяжу та часто кепкує над зовнішнім виглядом. Зірка продемонструвала втомлений вираз обличчя та насмішила своїх фоловерів. А ще Надя Дорофєєва натякнула, що потребує відпочинку або відпустки.

Також співачка побажала підписникам хорошого настрою. Вони відразу відреагували на публікацію знаменитості. Юзери засипали Надю Дорофєєву компліментами та додали, що навіть без макіяжу співачка розкішно виглядає.
 

 

За їхніми словами, Надя Дорофєєва має чудову зовнішність. А ще фоловери повідомили, що люблять, коли співачка демонструє свою природну красу.