"Наддержаві весь світ заздрить": у мережі висміяли депутатський ремонт туалету в росії (фото) - Новини Ю

“Наддержаві весь світ заздрить”: у мережі висміяли депутатський ремонт туалету в росії (фото)

07.12.2022   22:41    20

Жодних проблем у хайпі довкола “обновки” новосибірська депутатка не бачить

Росіяни не втомлюються підкидати нових приводів для жартів. Не встигли вщухнути жарти про “цифрову незалежність” рф, як увагу до себе привернув… ремонт туалету в Новосибірську. Місцева депутатка Світлана Каверзіна розповіла про “модернізацію” відхожого місця, яка полягала в встановленні дерев’яних дверей та проведенні прибирання. Така “прогресивність” одразу стала приводом для жартів для громадян багатьох країн, включаючи самих росіян.


Публікацію про туалет Каверзіна розмістила у своїх соцмережах, але найбільшу популярність тема отримала у Twitter. Твіт вже отримав понад 1400 лайків і був репостнутий понад п’ятсот разів.
“Туалет на кінцевій зупинці ОРМЗ (23 автобус) відремонтували. А то без дверей вітерець задував. Ще до цього його відмили та обробили антисептиком”, — повідомила новосибірська депутатка, прикріпивши фотографію об’єкта.

Туалет у Новосибірську
Той самий “відремонтований” туалет

Також вона наголосила, що збирається стежити за тим, який санітарний стан підтримуватимуть у туалеті, адже водіям потрібні “прийнятні умови”.
Світлана Каверзіна про туалет у Новосибірську.
Виправдання у Каверзіної такі собі

“Там із туалетом була жерсть, водії скаржилися. Привели хоч якось до ладу. Територія не міська, змогли тільки так”, — розповіла жінка одному з місцевих ЗМІ.

Проте її пояснення вже нікому нецікаві. Самі росіяни, а також громадяни інших країн обговорюють “передовий” ремонт вбиральні, цікавлячись, чому “наддержава” здатна лише на такий результат.