На дні Індійського океану виявили гігантський цвинтар акул

09.12.2022   13:30    0

На дні Індійського океану виявили гігантський цвинтар акул

Фото: pixabay.comНа дні Індійського океану виявили гігантський цвинтар акул

Вчені сподіваються, що знайдені скам’янілості допоможуть дослідникам краще вивчити різноманітність видів, що мешкають у цьому регіоні в більш пізні часи.

Група біологів з Національної наукової агенції Австралії та CSIRO під час дослідження дна морського парку навколо Кокосових островів виявила підводний Некрополь акул. Про це пише CNET.

На невеликій площі морського парку вчені знайшли близько 750 різних зубів акул. Останки належать не лише сучасним акулам, а й їхнім давнім тисячолітнім предкам.


Сам Некрополь був виявлений на глибині трохи більше п’яти метрів в Індійському океані. Він вважається наймасовішим “похованням” акул усіх часів.

“Загалом морський парк Кокосових островів займає площу близько 466 тисяч квадратних кілометрів і розташований на захід від Австралії та Індонезії. Поряд із морським парком острова Різдва він був створений австралійським урядом 20 березня. Цікаво, що загальна площа цих двох морських парків майже в два рази перевищує площу підводного парку Великого Бар’єрного рифу”, – зазначили вчені.
korrespondent.net