Модна стрижка боб-каре і хвилі: 32-річна Надя Дорофєєва здивувала Кацуріна кардинальною зміною іміджу - Новини Ю

Модна стрижка боб-каре і хвилі: 32-річна Надя Дорофєєва здивувала Кацуріна кардинальною зміною іміджу

07.12.2022   21:50    13

Насправді Надя Дорофєєва не боїться експериментувати зі своєю зовнішністю. Артистка була і рудою, і блондинкою, і майже брюнеткою. Роки йдуть і нові тренди з’являються, тому публічним жінкам, особливо важливо не пропускати модні тенденції та за бажанням приміряти їх на себе. Так родить і Надя, адже вона завжди мала свій власний стиль і в одязі й в зачісках.


На початку своєї кар’єри співачка могла похизуватися довгим рудим волоссям, яке підкреслювало її колір очей. Згодом дівчина стала дорослішою та захотіла змінитися і виглядати більш серйозною. Тому й випробувала на собі різні відтінки, від блонду до брюнетки.

Надя Дорофєєва змінила зачіску
Надя Дорофєєва змінила зачіску

Та варто сказати, що кожен новий колір волосся робив Надію ще більш цікавою. Навіть складно визначити, що пасує дівчині найбільше. Адже складається враження, що її зовнішність універсальна. Надя гарна із довгим, й з коротким волоссям та в будь-якому кольорі.Але новий образ артистки здивував та підкорив не тільки Кацуріна, Надя обрізала своє волосся й тепер демонструє на собі модну зачіску боб-каре. Але на відміну від своїх колег, Дорофєєва ще й хвилі зробила. Таким способом стилісти Наді показали, що ця трендова стрижка може мати геть інший вигляд не тільки на рівному волоссі.

Надя Дорофєєва змінила зачіску