Лімузин Bentley Arnage з дверима типу "крило чайки" показали у мережі - Новини Ю

Лімузин Bentley Arnage з дверима типу “крило чайки” показали у мережі

08.12.2022   11:03    2

Bentley Arnage 2001 року, перероблений в довгий лімузин з задніми дверима, що відчиняються вгору, виставлений на продаж за ціною 79 950 доларів.

У лістингу не згадується, наскільки довшим став автомобіль після переобладнання, але такі лімузини найчастіше створюються з використанням спеціальної вставки у середині кузова довжиною 1 метр. Що ми знаємо, так це те, що виготовлені на замовлення колеса, пофарбовані в помаранчевий та сріблястий кольори, мають діаметр 20 дюймів.


Bentley Arnage

У салоні всього чотири крісла з електроприводом, зроблені за індивідуальним замовленням. Світла шкіра покриває сидіння та інші частини салону, а сучасні зручності на борту включають круїз-контроль та камеру заднього виду.

Bentley Arnage

Пасажирам надається міні-бар, телевізор та імерсивна система навколишнього освітлення. При піднятті перегородки між водієм та іншою частиною кабіни для зв’язку можна використовувати домофон.
Bentley Arnage

Потужність для Arnage походить від стандартного 6,75-літрового двигуна V8 на 405 к. с. і крутного моменту 835 Нм у поєднанні з чотириступінчастою автоматичною коробкою передач.

Стандартний седан розганяється до 100 км/год за 6,3 секунд, і можна припустити, що лімузин буде значно повільнішим через збільшений об’єм.

avtosota.com