Катерина Осадча звернула увагу на "російський слід" у новій колекції модного будинку Dior - Новини Ю

Катерина Осадча звернула увагу на “російський слід” у новій колекції модного будинку Dior

02.12.2022   10:09    14

Як повідомляє Politeka.net, модний будинок Dior презентував свою нову колекцію “CRUISE 2023”. Проте зимова частина представленої колекції викликала неоднозначну реакцію у соціальних мережах. У Twitter та Instagram спалахнув черговий скандал через те, що підписники побачили в дизайні, запропонованому Dior, “російські мотиви”.


Українська телеведуча Катерина Осадча також звернула на це увагу та на своїй сторінці в Інстаграм-Сториз опублікувала свою емоційну реакцію.

На кадрах реклами, про яку повідомила Катерина Осадча, моделі позують у засніженому березовому лісі, показуючи сукні та аксесуари з нової колекції. В описі березовий гай назвали тундрою. “Російський слід” також побачили у високих чоботях, синьо-білих візерунках, мереживах та хороводах.
“Прославлення тероризму. Скільки ще має загинути людей від російських бомб та ракет? Колекція, яка була натхненна тайгою”, – обурилася Катерина Осадча.

Варто зазначити, що реакції самої компанії Dior на дані обговорення ще не було, незважаючи на безліч повідомлень та коментарів від користувачів мережі Twitter і Instagram.