Honda CR-V отримає версію на водневих паливних елементах - Новини Ю

Honda CR-V отримає версію на водневих паливних елементах

02.12.2022   22:00    3
Автовиробник побудує тестовий примірник Honda CR-V на водневих паливних елементах у своєму Центрі виробництва продуктивності в Огайо.

Здається, що електромобілі з акумуляторними батареями (BEV) готові випередити автомобільну промисловість, але Honda ще не відмовляється від електромобілів на водневих паливних елементах (FCEV). Автовиробник оголосив, що випустить новий FCEV у 2024 році на базі абсолютно нового кросовера CR-V. 


Honda не оприлюднила багато інформації про нову модель, хоча повідомила, що виготовлятиме її у своєму Performance Manufacturing Center в Огайо. Підприємство було відкрито в 2016 році, виробляючи суперкар Acura NSX, моделі Acura PMC Edition і гоночні автомобілі Honda Performance Development. Він призначений для виробництва невеликих серій спеціальних моделей, таких як новий FCEV. 

Яка мета? 

Honda CR-V 2023 року
Новий FCEV допоможе автовиробнику досягти своєї мети, щоб до 2040 року BEV і FCEV складали 100 відсотків його глобальних продажів автомобілів. Honda прискорює свій план виробництва електромобілів на акумуляторах у США, сказав Гарі Робінсон, віце-президент з автомобільного планування та стратегії Honda. 
«Ми також розпочнемо там малосерійне виробництво електромобілів на паливних елементах, щоб глибше дослідити їхній величезний потенціал у рамках сталого транспортного майбутнього», — додав він. 

Honda випустила свій перший комерційно доступний автомобіль на паливних елементах у 2002 році. Згодом FCX поступився місцем Clarity у 2017 році, але Honda припинила виробництво моделі в 2021 році. 

Honda не єдиний автовиробник, який продовжує працювати з воднем. У жовтні голова правління BMW Олівер Зіпсе заявив, що «водневий буде наймоднішим автомобілем». Німецький автовиробник планує випустити «життєздатний водневий автомобіль» цього десятиліття. 

Toyota і Alpine досліджують потенційну здатність водню підтримувати роботу двигунів внутрішнього згоряння, і японський бренд встановлює водневий двигун усередині Corolla. Він пропонує водіння з нульовими викидами зі звуками вихлопу, і ходять чутки, що оновлений Prius може отримати таку трансмісію. 

Honda не повідомляє, коли в 2024 році почнеться виробництво, але більше деталей стануть відомими ближче до запуску моделі. Незрозуміло, чи автомобіль на базі CR-V збереже стиль моделі чи отримає унікальний дизайн. Однак низькі обсяги виробництва, ймовірно, означають, що CR-V матиме мало серйозних змін. Водень стикається з тими ж перешкодами, що й електромобілі – обидва не мають надійної інфраструктури для дозаправки та підзарядки. 


motorcar.com.ua