Гуморист зробив пародію на Сальдо, укушеного херсонським єнотом (ВІДЕО) - Новини Ю

Гуморист зробив пародію на Сальдо, укушеного херсонським єнотом (ВІДЕО)

09.12.2022   12:14    1

Знаменитість припустив, що сталося після того, як єнот, якого вкрали росіяни в Херсоні, вкусив колаборанта Сальдо.

Актор Студії Квартал 95 Юрій Великий у новій пародії висміяв Володимира Сальдо, якого вкусив єнот, вкрадений російськими окупантами із Херсонського зоопарку. Ролик опубліковано на YouTube-каналі артиста.Так, під час інтерв’ю для РосЗМІ колаборант, який перебуває в лікарні, розповів, що у нього шизофренія і немає одного вуха, зв’язку з тим, що його відгриз єнот. Після чого інтерв’юер запитав його як це сталося, адже тварина вкусила тільки за палець.

“Так, за палець, але це було на самому початку, а потім коли журналісти розійшлися, я підійшов до єнота, щоб помститися за свій палець і вкусив його за хвіст. Ну, а що мені залишалося робити? Просто коли я спробував вкусити його за палець”. Він відгриз мені вухо, я ще в той момент подумав, чому, коли він мене кусав за палець, я йому вухо не відгриз», – сказав він.

Також провідний РосЗМІ запитав, як Володимир Сальдо втратив око, на що він відповів: “Не знаю, все сталося так швидко, що я навіть оком не встиг змигнути. Я вирішив конкретно провчити цього хмирени і зламав ногу. сховався, і я подумав, може він на балконі, різко вискочив на балкон, але його там не виявилося. Це мені ще пощастило, що був третій поверх, і я впав на хлопчика, який стояв біля будинку і показував на мене пальцем.
Внаслідок падіння він натрапив на нього і втратив око. На питання чи все добре з дитиною, колаборант додав: “Звичайно, він же пам’ятник. І найприкріше, що я особисто цей пам’ятник півроку тому відкривав”.