Експерт розповів, як за 5 хвилин зрозуміти, що вам продають автомобіль після ДТП - Новини Ю

Експерт розповів, як за 5 хвилин зрозуміти, що вам продають автомобіль після ДТП

03.12.2022   10:44    2

Іноді на авторинку важко відразу визначити, чи бував «залізний кінь», що сподобався, в аварії чи ні. Однак це відразу можуть сказати перекупи, що розпізнають проблемні машини за не дуже очевидними зовнішніми ознаками. Їх спостереженнями ділиться портал Avtosota.

Насамперед проведемо зовнішній контроль.

Якщо на деяких кузовних деталях видно «шагрень» або вони сильно виділяються за кольором, то їх фарбували. Причому недбало. Правду кажучи, подібне не можна вважати сильним криміналом, тому в разі відсутності інших «косяків», можна просити знижку. Погане фарбування на швидкість не впливає.


Зверніть увагу і стан кузовних зазорів.

Якщо вони нерівномірні, це свідчить, що, скажімо, двері демонтували. Також не повинні бути перекошені капот та кришка багажника. Знайте – людське око здатне помітити навіть невеликі відхилення. Тож вірте собі і не слухайте вмовляння продавця, який, звичайно ж, «нічого не бачить».

Тепер — черга колісних арок.

Підкрилки не повинні бути зім’яті або погано закріплені. Якщо навіть на одному з них видно сліди пошкоджень, значить, його зірвало або стався удар. Можливо, було некритичне «притирання» до іншого учасника руху та обійшлося локальним ремонтом, а може сталася серйозна ДТП.
авто ремонт кузов

Далі шукаємо сліди зварювання на лонжеронах чи зварні шви під вітровим склом.

Це явні ознаки того, що частину кузова вирізали та приварювали. Від такої покупки краще відмовитись, адже тут вибито VIN-номер. При пошкодженні останнього машину неможливо зареєструвати.

Буває й так, що сліди ремонту несучої структури кузова хочуть приховати. І роблять це досить вдало. Визначити “вбитий” транспортний засіб допоможуть колеса. Якщо у покришок сильно пошматовані боковини, це одна з ознак того, що автомобіль побував у важкій аварії. Зношування відбувається через зміщення колісних осей, що трапилося через деформацію силового каркаса.

Нарешті, демонтуйте задній блок ліхтарів та посвітіть усередину.

На задній колісній арці не повинно бути нових зварних швів. А от якщо там видно герметик, покритий зверху фарбою — швидше за все це заводське фарбування і побоюватися нема чого.

avtosota.com