До Ізюму приїхав посол України у Ватикані (ФОТО) - Новини Ю

До Ізюму приїхав посол України у Ватикані (ФОТО)

09.12.2022   15:00    9

Надзвичайний і Повноважний Посол України у Ватикані Андрій Юраш відвідав зруйнований Ізюм.


Він приїхав, аби на власні очі побачити масштаб злочинів армії Росії. Дипломату показали, як виглядає місто після окупації, у якому зруйновано 80% багатоповерхових будинків, у тому числі адміністрація та знищений вакуумною бомбою житловий будинок на вулиці Першотравневій.

посол
Фото: Харківська обласна прокуратура

Прокурори Ізюмської окружної прокуратури Харківської області розповіли послу, як документують воєнні злочини та показали катівні, у яких росіяни утримували та вбивали місцевих жителів.
Андрій Юраш відомий тим, що послідовно доносить до Папи Римського Франциска інформацію про агресію Росії в Україні. Одного разу він навіть розкритикував очільника Ватикану за те, що він з повагою висловлювався про “гуманізм, притаманний російському народу”.

посол1
Фото: Харківська обласна прокуратура

“Папі варто було б відвідати Україну і побачити, як 4,5 мільйона людей залишилися без електрики та води, “насолоджуючись” цим російським “гуманізмом”: накази бомбардувати Україну віддають та кнопки запуску ракет натискають не найманці, а щирі російські “гуманісти” — послідовники Достоєвського”, — написав тоді у Facebook посол України у Ватикані.
Останнім часом ставлення Папи Римського до війни в Україні суттєво змінилося. Він більше не дозволяє собі висловлювань про братські народи та гуманних росіян і молиться за перемогу України.