“Це лише початок”: перші вантажівки Tesla Semi нарешті доїхали до замовників (ВІДЕО) - Новини Ю

“Це лише початок”: перші вантажівки Tesla Semi нарешті доїхали до замовників (ВІДЕО)

05.12.2022   08:21    2

Tesla через п’ять років після презентації електровантажівки Semi нарешті передав клієнту перші серійні моделі.

Перші електровантажівки Tesla Semi отримала компанія Pepsi. Всього компанія замовила у Tesla 100 автомобілів.

Tesla вперше показала електровантажівку Semi у 2017 році. Спочатку ціна за автівку складала 150 000 доларів за модифікацію з запасом ходу 480 км та 180 000 доларів за версії з запасом ходу 800 км. Під час презентації електровантажівки в Tesla обіцяли, що поставки почнуться за два роки, тобто у 2019 році.


У квітні 2020 року Tesla офіційно відсунула дату доставки до 2021 року, посилаючись на затримки виробництва та проблеми з ланцюгом поставок, спричинені пандемією коронавірусу. Однак лише через два місяці після цього, у травні 2020 року, Маск заявив, що необхідно зробити все можливе і запустити Tesla Semi у масове виробництво.

Однак згодом дату доставки знову перенесли, цього разу на 2022 рік. Цього разу такий крок пояснили глобальним дефіцитом процесорів і обмежену пандемією можливість виробництва нових акумуляторів Tesla.
Й ось нарешті перші поставки відбулися.

«Перші поставки вже є», — звернувся Маск до Кірка Таннера, генерального директора PepsiCo Beverages у Північній Америці, та Стівена Вільямса, генерального директора PepsiCo Foods у Північній Америці, на церемонії передачі електровантажівок.autogeek.com.ua