Bentley показав нестандартний гібрид Flying Spur - Новини Ю

Bentley показав нестандартний гібрид Flying Spur

06.12.2022   22:41    9

Цей особливий Bentley Flying Spur є результатом співпраці між виробником розкішних автомобілів Bentley та виробником взуття на замовлення Домініком Чамброне (він же «Хірург»), і з’явився одразу після того, як пара випустила 10 кросівок, кожен з яких заснований на лівреї Bentley.

Зовні особливий Flying Spur можна прийняти за будь-яку іншу розкішну машину зірок НБА. Він носить двокольоровий антрацитовий поверх антрацитового атласного чорного кольору, який підкреслено атласною бронзовою смужкою та кантом. Результат демонструє блискуче покриття завдяки поєднанню матових і металевих фарб. Це привабливий, але приглушений вигляд для автомобіля, який в іншому випадку несе таку присутність на дорозі.


Хірург справді залишив свій слід в інтер’єрі виготовленого на замовлення автомобіля. Цілком буквально. Його особистий логотип у стилі Веселого Роджера разом із написом «Хірург» видно по всій кабіні. Інтер’єр здається ідеальним, якщо ви фанат піратських логотипів або, можливо, заробили статок на медичних процедурах і потребуєте постійних нагадувань про свою кар’єру.

Bentley залишив мовчання щодо ціни на цей виготовлений на замовлення Flying Spur, але ми очікуємо, що вона коливатиметься десь на північ від початкової ціни стандартного Flying Spur Hybrid у 217 525 доларів США під час приватного продажу. З іншого боку, власник автомобіля також отримає пару обмеженого випуску кросівок Bentley/Surgeon Adidas Forum Low разом із автомобілем.
pixelinform.com